KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156428
nr 1215 6428
Hans Berglund, Hus. Olja på duk, signerad. 65x79
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:41:44
5/11 16:56:45
Lis Husberg (f. 1920)